Multikino w Gdyni: multipleks dla kinomaniaków

Multikino w Gdyni

Multikino to jedna z największych sieci kin w Polsce, oferująca nowoczesne sale kinowe oraz bogaty repertuar filmowy. W maju br. otworzył się także multipleks w Gdyni, który stanowi doskonałą propozycję dla mieszkańców Trójmiasta.

Otwarcie nowego multipleksu Multikino w Gdyni

Nowy kompleks Multikino w Gdyni został otwarty 12 maja 2021 r. i znajduje się na parterze centrum handlowego Riviera. Multipleks składa się z dziewięciu sal kinowych, w tym jednej IMAX oraz dwóch VIP, z łączną liczbą ponad 1600 miejsc siedzących.

Wyjątkowa oferta kinowa dla mieszkańców Gdyni

Multikino w Gdyni oferuje nie tylko najnowsze premiery filmowe, ale także specjalne seanse dla dzieci, seniorów, a nawet dla fanów kina niezależnego. Klienci mogą również skorzystać z różnych form biletów, w tym karnetów miesięcznych, rodzinnych i grupowych, a także specjalnych ofert dla studentów.

Wielosalowy kompleks z nowoczesną technologią

Multikino w Gdyni to nie tylko różnorodna oferta filmowa, ale także nowoczesna technologia. Sala IMAX wyposażona jest w najnowszy system dźwiękowy i projekcyjny, dzięki czemu seanse w tej sali są niezapomnianym wrażeniem. Ponadto, wszystkie sale posiadają wygodne fotele oraz klimatyzację.

Bogaty repertuar filmowy dla każdego kinomaniaka

Multikino w Gdyni oferuje najnowsze hity kinowe, takie jak „Ciche miejsce II”, „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” czy „Szybcy i wściekli 9”. Ponadto, w repertuarze znajdują się także filmy niezależne, dokumentalne oraz klasyczne dzieła kina.

Przestronne sale kinowe dla wyjątkowego komfortu

Sale kinowe w Multikinie w Gdyni są przestronne i wygodne. Każda z sal posiada odpowiednią ilość miejsc siedzących, zapewniających komfortową przestrzeń dla widzów. Dodatkowo, fotele są wyposażone w podłokietniki, uchwyty na napoje oraz przestrzeń na nogi.

Dodatkowe atrakcje w kompleksie Multikino Gdynia

Multikino w Gdyni to nie tylko kino, ale także liczne atrakcje dla odwiedzających. W kompleksie znajduje się m.in. kawiarnia oraz bar, gdzie można napić się kawy lub zjeść coś po seansie. Ponadto, na terenie centrum handlowego można zrobić zakupy czy skorzystać z innych rozrywek.

Multikino w Gdyni to miejsce, które powinno znaleźć się na liście każdego kinomaniaka z Trójmiasta. Bogata oferta filmowa, nowoczesna technologia oraz wygodne sale kinowe sprawiają, że każdy seans w tym kinie będzie niezapomnianym wrażeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *