Polsat Sopot Festiwal 2021: Kalendarz wydarzeń

people inside building having a party

Polsat Sopot Festiwal 2021 to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce. Festiwal odbywa się na sopockiej plaży i każdego roku przyciąga tysiące fanów muzyki. W 2021 roku Festiwal odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia i będzie to kolejna edycja pełna gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

Najważniejsze daty Festiwalu

Polsat Sopot Festiwal 2021 odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia. Każdego dnia zaplanowano szereg koncertów i imprez towarzyszących. W piątek, 13 sierpnia, na scenie pojawią się m.in. Piotr Cugowski, Daria Zawiałow, Tiesto. W sobotę, 14 sierpnia, fani będą mieli okazję usłyszeć takie gwiazdy jak Dawid Podsiadło, Kasia Kowalska czy Jonas Brothers. W niedzielę, 15 sierpnia, na zakończenie Festiwalu wystąpią m.in. Natalia Szroeder, Golec uOrkiestra czy Kygo.

Lista artystów występujących na Festiwalu

Na Festiwalu w Sopocie zagrają największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Wśród artystów, którzy pojawią się na scenie, znajdują się m.in.: Dawid Podsiadło, Jonas Brothers, Kasia Kowalska, Kygo, Natalia Szroeder, Piotr Cugowski, Tiesto, Golec uOrkiestra, Daria Zawiałow i wielu innych. Każdy z występów będzie niezapomniany, a fani muzyki będą mieli okazję posłuchać najnowszych hitów oraz największych przebojów.

Program dla dzieci i rodzin

W ramach Festiwalu w Sopocie przewidziano szereg atrakcji dla dzieci i rodzin. Na plaży będzie można skorzystać z licznych stoisk z jedzeniem oraz zrobic sobie zdjęcie z nowoczesną fotobudką. Organizowane będą także warsztaty taneczne i muzyczne dla dzieci oraz różne konkursy. Wszystkie atrakcje dostępne będą dla najmłodszych festiwalowiczów.

Kup bilety na Festiwal

Bilety na Polsat Sopot Festiwal 2021 można kupić na stronie internetowej wydarzenia lub w punktach sprzedaży. Koszt jednego biletu to około 250 złotych. Istnieje także możliwość kupienia biletu w formie pakietu, który umożliwia wejście na wszystkie dni Festiwalu.

Mapa Festiwalu: Jak się tam dostać i gdzie parkować?

Festiwal odbywa się na sopockiej plaży, więc najlepszym sposobem na dojazd jest komunikacja miejska lub samochód. Na terenie Festiwalu przewidziano specjalne miejsca parkingowe dla samochodów, jednak ze względu na duże zainteresowanie imprezą, trzeba liczyć się z tym, że miejsca parkingowe mogą być ograniczone. Przed wyjazdem warto sprawdzić na stronie Festiwalu, jakie są zalecane trasy dojazdu i parkingi dostępne dla festiwalowiczów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *