Sopot Festival 2021: Program Zapowiedziany

man in gray quarter-sleeved shirt singing

Sopot Festival to jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce. Co roku tłumy fanów dobrej muzyki zjeżdżają się do Sopotu, aby bawić się przy dźwiękach największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. W 2021 roku festiwal wraca z jeszcze większą siłą, a organizatorzy już zapowiedzieli program imprezy.

Sopot Festival 2021: Program Zapowiedziany

W tym roku Sopot Festival odbędzie się między 13 a 15 sierpnia na terenie Opery Leśnej w Sopocie. W programie festiwalu zapowiedziane są występy największych gwiazd polskiej i zagranicznej muzyki. Na scenie pojawią się m.in. znani z przebojów popowe gwiazdy, jak Enej, Natalia Szroeder czy Michał Szpak. Nie zabraknie również rockowych brzmień, a na scenie wystąpią m.in. IRA, Myslovitz czy Coma.

Najważniejsze gwiazdy festiwalu

Wśród największych gwiazd Sopot Festival 2021 znalazły się takie znane postacie, jak Alvaro Soler, który wykona swoje największe hity, a także Margaret, która przedstawi najnowsze utwory z płyty „Mudra”. Na festiwalu pojawi się również Ewa Farna, która zachwyci fanów swoim niepowtarzalnym głosem. Wśród zagranicznych gwiazd nie zabraknie także między innymi niemieckiego zespołu Culcha Candela, który wykonają swoje największe przeboje.

Koncerty pop, rock, hip-hop i więcej

Festiwal w Sopocie to nie tylko popowe brzmienia – w programie festiwalu znajdziemy również rockowe, hip-hopowe czy folkowe brzmienia. Na scenie pojawią się zespoły T.Love, Skubas czy Dawid Podsiadło. Nie zabraknie również występów ciekawych artystów, jak chociażby Marcin Sójka, który zaprezentuje swoje najnowsze utwory.

Sopot Festival dla fanów dobrej muzyki

Sopot Festival to idealne miejsce dla fanów różnych gatunków muzycznych. Festiwal pozwoli na poznanie nowych artystów, odkrycie nowych brzmień, ale także spotkanie z ulubionymi gwiazdami. W ciągu trzech dni festiwalowych, publiczność będzie miała okazję posłuchać ponad 30 koncertów.

Terminy i bilety na Sopot Festival 2021

Festiwal w Sopocie odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia 2021 roku. Bilety na festiwal można nabyć przez stronę internetową organizatora. Ceny biletów zaczynają się już od 99 złotych.

Bezpieczeństwo podczas Sopot Festival 2021

Organizatorzy festiwalu zapewniają, że podczas Sopot Festival 2021 zostaną zachowane wszystkie wymagane procedury bezpieczeństwa, związane z pandemią koronawirusa. Na terenie festiwalu będą obowiązywały zasady dystansu społecznego oraz dezynfekcji rąk. Publiczność będzie również musiała mieć przy sobie maseczki ochronne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *