Auchan Gdynia: Centrum handlowe dla każdego

Auchan Gdynia to jeden z największych centrów handlowych w Trójmieście. Znajduje się w samym centrum miasta, przy ulicy Kwiatkowskiego 8. Centrum oferuje bogaty wybór sklepów, usług, restauracji i rozrywek, dzięki czemu zadowoli potrzeby każdego klienta.

Auchan Gdynia: przyjazne centrum handlowe

Auchan Gdynia to centrum przyjazne klientom. Na terenie centrum znajdują się między innymi: wygodne miejsca do odpoczynku, toalety, kasy samoobsługowe oraz winda dla osób niepełnosprawnych. W Auchan Gdynia znajdziemy także przestronny parking dla samochodów oraz rowerów. Całe centrum jest klimatyzowane, co pozwala na komfortowe zakupy nawet w upalne dni.

Zakupy dla każdego w Auchan Gdynia

W Auchan Gdynia znajdziemy bogaty wybór sklepów. Na terenie centrum znajdują się markety Auchan, Leroy Merlin, Decathlon i Media Expert, a także wiele innych sklepów z odzieżą, obuwiem, kosmetykami, elektroniką i artykułami domowymi. W Auchan Gdynia można zaopatrzyć się w produkty spożywcze, kosmetyki, artykuły gospodarstwa domowego oraz wiele kolejnych potrzebnych rzeczy.

Bogaty wybór sklepów i usług

Auchan Gdynia to centrum handlowe, w którym znajdziemy wiele sklepów i usług. Oprócz sklepów z odzieżą, obuwiem, kosmetykami, elektroniką i artykułami domowymi, na terenie Auchan Gdynia znajdują się także sklepy z biżuterią, zabawkami, artykułami sportowymi, księgarnia, salon fryzjerski i wiele innych. W Auchan Gdynia można także skorzystać z usług bankowych, apteki, salonu kosmetycznego i centrum fitness.

W Auchan Gdynia czeka wiele atrakcji

Auchan Gdynia to nie tylko miejsce na zakupy, ale także na relaks i rozrywkę. Na terenie centrum znajdują się kino Cinema City, w którym można obejrzeć najnowsze filmy, kręgielnia oraz park rozrywki dla dzieci. W Auchan Gdynia organizowane są także różnego rodzaju eventy, wystawy i konkursy.

Wygodny dojazd i dogodne godziny otwarcia

Auchan Gdynia to centrum łatwo dostępne komunikacją miejską oraz samochodem. W pobliżu centrum znajduje się przystanek autobusowy oraz stacja SKM. Centrum jest także łatwo dostępne z obwodnicy Trójmiasta. Auchan Gdynia jest czynne od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 20:00.

Auchan Gdynia: miejsce na zakupy i relaks

Auchan Gdynia to miejsce, w którym można zrobić zakupy, skorzystać z różnego rodzaju usług, a także odpocząć i zrelaksować się w atmosferze przyjaznej dla klientów. Bogaty wybór sklepów, usług oraz rozrywek zadowoli potrzeby każdego klienta. Dzięki wygodnemu dojazdowi oraz dogodnym godzinom otwarcia Auchan Gdynia jest łatwo dostępne o każdej porze dnia i nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *