Ditrofenum na stawy

Ditrofenum to suplement diety, stanowiący jej codzienne uzupełnienie. Posiada zastosowanie podczas bólu stawów, z towarzyszącymi mu dodatkowymi dolegliwościami w formie obrzęku, sztywności i gorączki. Jego regularne stosowanie wpływa na przyspieszoną odbudowę tkanki chrzęstnej i zmniejszenie produkcji płynu maziowego, dzięki czemu poprawia się koordynacja stawów i ich ruchomość, a tym samym podnosi się jakość codziennego życia. 

Ditrofenum na stawy – kiedy działa wspomagająco?

Ditrofenum to alternatywa dla silnych środków farmakologicznych. Preparat niweluje dolegliwości bólowe stawów, a efektem jego działania jest także poprawa kondycji stawów i poprawa ruchomości. Warto po niego sięgnąć w sytuacji kiedy odczuwamy ból podczas poruszania się i jest on zlokalizowany w okolicy stawów. Jest to częsta dolegliwość, do której może dojść w efekcie urazu mechanicznego lub przewlekłych stanów zapalnych. Często tego typu dolegliwość stawów nazywany jest artralgią i jest zlokalizowana w samym stawie lub w jego bezpośredniej okolicy – np. w więzadłach. Z tego też powodu wiele osób, zwłaszcza tych starszym wieku i po przebytych urazach, może odczuwać silne dolegliwości bólowe. Dotyczy to również osób młodych i dbających o aktywność fizyczną.

Co istotne, Ditrofenum posiada zastosowanie również w sytuacji bólu, który nie ma związku ze stawami, natomiast towarzyszą mu inne objawy, takie jak:

  • zaczerwienienie i obrzęk w miejscu docelowym;
  • problemy ze snem oraz nasilanie się bólu w okolicach nocnych;
  • problemy z przemieszczaniem się, zwłaszcza tuż po przebudzeniu;
  • ból mięśni;
  • pogorszenie się samopoczucia;
  • gorączka;
  • utrata masy ciała.

Ditrofenum – skuteczny suplement na bolące stawy, na kręgosłup i ruchomość

Suplement na dolegliwości bólowe stawów – Ditrofenum to wysokiej jakości preparat w formie kapsułek, co ułatwia przyjmowanie go. Dobrze rozpuszcza się w wodzie i, co istotne, jest suplementem, ale nie lekiem. Jest to produkt w pełni bezpieczny dla zdrowia i skuteczny – o ile przyjmowany jest zgodnie z zaleceniami zawartymi na dołączonej ulotce lub w porozumieniu z lekarzem lub farmaceutą

Skuteczność preparatu wynika z zawartości naturalnych składników, dzięki czemu uważany jest również za zdrowy. Ditrofenum skutecznie niweluje bóle stawów oraz poprawia jakość codziennego życia i ruchomość, stanowiąc tym samym wsparcie dla całego organizmu. Znacząco podnosi komfort codziennego życia i wpływa na możliwość spokojnego snu, bez objawów bólowych towarzyszących w nocy, a także niweluje uczucie zmęczenia i ból mięśni, która utrudnia codzienne funkcjonowanie.

Zaleca się by w okresie przyjmowania preparatu Ditrofenum ograniczyć aktywność fizyczna, a dodatkowo można też stosować inne sposoby na złagodzenie dolegliwości bólowych, takie jak np. przykładania do chorego miejsce lodu lub specjalnych opatrunków, które zmniejszają objawy zapalenia stawów i związane z tym dolegliwości bólowe.

Ditrofenum to preparat w pełni bezpieczny, czego dowodem jest potwierdzenie dopuszczenia go do obrotu przez Główny Inspektor Sanitarny (GIS). 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *