Empik Gdańsk – Kultowa księgarnia w Trójmieście

white book page with black background

Empik Gdańsk to kultowa księgarnia, która od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością w Trójmieście. To nie tylko miejsce, w którym można kupić książki, ale również sklep z grami, muzyką, filmami oraz artykułami biurowymi i szkolnymi.

Historia Empiku w Gdańsku

Empik Gdańsk istnieje od 1996 roku i od tamtej pory stał się jednym z najważniejszych punktów kulturalnych w Trójmieście. Znajduje się na ulicy Długi Targ, w samym sercu gdańskiej Starówki. Księgarnia jest nie tylko miejscem sprzedaży, ale również miejscem spotkań z autorami, warsztatów i innych wydarzeń kulturalnych.

Oferta Empiku w Gdańsku

Empik Gdańsk oferuje szeroki wybór książek, w tym bestsellerów, polskiej i zagranicznej literatury pięknej, poradników, albumów i komiksów. Klienci mogą również znaleźć w tym miejscu filmy, muzykę, gry i artykuły biurowe oraz szkolne. Empik oferuje również karty podarunkowe oraz program lojalnościowy dla stałych klientów.

Wydarzenia kulturalne w Empiku Gdańsk

Empik Gdańsk to nie tylko księgarnia, ale również miejsce spotkań z autorami, prezentacji nowych książek, warsztatów, wystaw i innych wydarzeń kulturalnych. Wiele z tych wydarzeń jest bezpłatnych i przyciąga miłośników literatury i sztuki z całego miasta.

Lokalizacja i godziny otwarcia Empiku Gdańsk

Empik Gdańsk znajduje się na ulicy Długi Targ 39/40 i jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 20:00 oraz w niedziele od 11:00 do 18:00.

Co o Empiku Gdańsk mówią klienci?

Klienci kochają Empik Gdańsk za szeroki wybór książek, przyjazną obsługę oraz atmosferę i wydarzenia kulturalne organizowane w księgarni. Wielu z nich twierdzi, że to ich ulubione miejsce w Trójmieście, w którym chętnie spędzają czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *