Leroy Merlin Gdynia – Sklep Budowlany dla Twoich Potrzeb

Leroy Merlin Gdynia

Leroy Merlin Gdynia to sklep, który oferuje szeroki wybór produktów budowlanych i remontowych, a także artykułów do domu i ogrodu. Otwarcie sklepu w Gdyni to świetna wiadomość dla mieszkańców Trójmiasta i okolic, którzy potrzebują fachowej pomocy i najlepszych narzędzi do remontu i budowy.

Otwarcie Leroy Merlin Gdynia

Leroy Merlin Gdynia został otwarty w 2018 roku i od tego czasu cieszy się dużą popularnością. Sklep znajduje się na terenie Centrum Handlowego Riviera na ulicy Kazimierza Górskiego 2 w Gdyni. Jest to idealna lokalizacja dla klientów, którzy poszukują wszystkiego w jednym miejscu.

Oferta budowlana

W sklepie Leroy Merlin Gdynia znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do remontu i budowy. Oferujemy szeroki wybór farb, tapet, paneli podłogowych, drzwi, okien oraz materiałów budowlanych. Ponadto, w naszej ofercie znajdziesz narzędzia, maszyny i urządzenia potrzebne do wykonania prac remontowych i budowlanych.

Wybierz najlepsze narzędzia

Leroy Merlin Gdynia oferuje narzędzia i maszyny najlepszych marek. Posiadamy w ofercie wiertarki, piły, szlifierki, młotowiertarki, elektronarzędzia i wiele innych. Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w wyborze najlepszych narzędzi, które spełnią Twoje oczekiwania.

Porady dotyczące remontów

W sklepie Leroy Merlin Gdynia nasi specjaliści służą pomocą i radą. Udzielają fachowych porad dotyczących remontów i budowy. Oferujemy również usługi montażu i instalacji produktów zakupionych w naszym sklepie.

Dla domu i ogrodu

Leroy Merlin Gdynia oferuje również szeroki wybór produktów do domu i ogrodu. W naszej ofercie znajdziesz meble ogrodowe, grille, artykuły dekoracyjne oraz narzędzia ogrodowe. Ponadto, proponujemy także rozwiązania do oświetlenia i ogrzewania domu.

Lokalizacja i godziny otwarcia

Leroy Merlin Gdynia znajdziesz w Centrum Handlowym Riviera na ulicy Kazimierza Górskiego 2 w Gdyni. Sklep jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00, a w niedziele od 10:00 do 20:00.

Leroy Merlin Gdynia to sklep, który spełni oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i amatorów remontów i budowy. Nasza oferta jest bogata i zawsze dostosowana do potrzeb klientów. Odwiedź nas w Centrum Handlowym Riviera i przekonaj się, jak łatwo i przyjemnie można zacząć planować swoje remonty i budowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *