Ośrodek Szkoleniowy SSW Sopot: Informacje Praktyczne

person writing on white paper

Ośrodek Szkoleniowy SSW Sopot to jedno z najchętniej wybieranych miejsc w Polsce, jeśli chodzi o organizację szkoleń i konferencji. Położony w malowniczym sopockim parku, oferuje dogodne warunki do pracy oraz wypoczynku. W tym artykule przedstawimy praktyczne informacje o tym obiekcie.

Lokalizacja i dojazd do Ośrodka Szkoleniowego SSW Sopot

Obiekt znajduje się w centrum Sopotu, w odległości około 800 metrów od plaży i molo sopockiego. Dojazd samochodem jest bardzo wygodny, ponieważ obok Ośrodka Szkoleniowego znajduje się duża płatna parkingowa. Osoby korzystające z transportu publicznego mogą dojechać do Sopotu koleją lub autobusem, a następnie przesiąść się na tramwaj, który zatrzymuje się tuż przy parku, w którym znajduje się Ośrodek Szkoleniowy.

Infrastruktura i wyposażenie Ośrodka Szkoleniowego SSW Sopot

Ośrodek Szkoleniowy SSW Sopot oferuje 5 sal szkoleniowych, w tym jedną dużą salę konferencyjną o powierzchni 200 metrów kwadratowych. Wszystkie sale wyposażone są w sprzęt multimedialny (projektory, ekrany, nagłośnienie), co umożliwia prowadzenie szkoleń, konferencji oraz prezentacji. Obiekt posiada również bezprzewodowy dostęp do internetu oraz klimatyzację.

===

Ośrodek Szkoleniowy SSW Sopot jest miejscem, w którym można skutecznie połączyć naukę i wypoczynek. W ofercie Ośrodka znajdują się szkolenia z różnych dziedzin, a także możliwość organizacji konferencji oraz imprez integracyjnych. Wszystko to w komfortowych warunkach i w malowniczej okolicy. Kontakt do Ośrodka Szkoleniowego SSW Sopot oraz możliwości rezerwacji terminów szkoleń znajdują się na oficjalnej stronie internetowej obiektu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *