Luksusowe wakacje nad morzem w Pobierowie

Nareszcie nadszedł czas upragnionych wakacji, piękna pogoda, słońce, gofry, lody, długie wieczory i piękne zachody słońca nad morzem, potem przyjemna noc w nowoczesnym, a zarazem przytulnym apartamencie, czego tutaj można chcieć więcej ? W końcu wakacje to najbardziej wyczekiwany czas w roku przez dzieci jak i przez dorosłych.

Pobierowo i jego zalety

Ciekawe miejsce o każdej porze roku, pełne  atrakcji w okolicach jak i w samym miasteczku. Wyróżniające się od innych nadmorskich miejscowości spokojem, który jest każdemu z nas potrzebny podczas urlopu. W okresie letnim, trzeba koniecznie wybrać się na ulice Grunwaldzką liczącą 4 kilometry przepełnioną sklepami i licznymi punktami rozrywkowymi i gastronomicznymi. Można odwiedzić inne ciekawe miejsca, jednymi z nich są :

• Papugarnia – troszkę egzotyki nad naszym Bałtykiem!

• Oceanarium- w którym, możemy zobaczyć nadmorskie ryby, oraz ssaki z całego świata.

• Platforma widokowa- okolice Pobierowa warte zobaczenia w Trzęsaczu oddalonym o 5 km.

• Magiczny domek- miejsce warte odwiedzenia, idziesz, a tu stół zwisa nad Tobą i nie spada.

• Park linowy- uzbrojony w wiele ciekawych przeszkód.

• Korty tenisowe- aktywność fizyczna zawsze mile widziana

• Skatepark- nie dla każdego, ale może jest tu jakiś miłośnik szaleństwa na deskorolce?

• Plaża- jest świetnie zagospodarowana

• Lasy- otaczają Pobierowo z każdej możliwej strony

• oko iluzji- tym razem coś dla miłośników ciekawostek

Można wybrać się do oddalonego o 12 km Niechorza, czy Rewala oddalonego o 7 km. 

Relaks i jeszcze raz relaks

Zwiedzanie, zwiedzaniem, ale czy to tylko się liczy podczas urlopu ?  Nie wspominając o czasach koronawirusa jakie mamy, którymi każdy z nas jest zmęczony. Podczas takiego wyjazdu można na chwilę o tym zapomnieć i najzwyczajniej w świecie odetchnąć od tłoku w miastach np. w spa blisko morza. Marzenie? Już dziś możesz je spełnić, sprawdź ofertę na https://baltic-palace.com/.

Pobierowo to gwarantowany wypoczynek i całkowity reset dla umysłu. Nie oszukujmy się, ale wracając ze spaceru z nadmorskiego szlaku nie chciałbyś położyć się, gdzie jest kameralna atmosfera w takim miejscu, jak świetnie wyposażone wellness. Nowoczesne, a zarazem przytulne otoczenie to jest coś w czym każdy z nas czuje się wypoczęty, pijąc lampkę wina w unikalnym miejscu można zaznać luksusu, a o to chyba nam chodzi skoro wybieramy się na luksusowe wakacje. Jak już tak się rozmarzamy nad tym wyczekanym urlopem to zaznajmy go w pełni, bo o to w końcu w życiu nam chodzi. Nie po to zbieramy cały rok pieniądze, aby zostać w domu ? 

Brzmi ciekawie ? Czas zacząć szukać Pobierowo noclegi z basenem i wtedy nie musisz się rozmarzać, albo zazdrościć znajomym dookoła, że każdy gdzieś się wybrał i słuchać od kolejnej koleżanki jak była nad morzem i jaką miała fajną pogodę i w pięknym apartamencie. Przede wszystkim jadąc w to miejsce uzyskasz wewnętrzny spokój. Miejsce sprzyjające rodziną z dziećmi, emerytom  czy młodym parą.. Luksus to luksus pełną parą. Udanego pobytu!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *